Over ons

Een netwerk van onafhankelijke boekhouders die tezamen een breed scala aan fiscale en boekhoudkundige diensten bieden voor freelancers en bedrijven in de creatieve wereld. Wij kunnen je helpen met boekhouding, budgettering, verzekeringen, loonadministratie en fiscaal juridisch advies.

Doordat velen van ons hun werk bij Force Finance combineren met hun leven als acteur, fotograaf, muzikant of anderszins, weten we precies wat de creatieve wereld van je verwacht. Daarom bieden wij een flexibele service die kan worden afgestemd op jouw behoefte. Net als jij werken we liever niet ’s avonds, maar als je een freelancer bent, kun je ons in geval van urgentie bellen om een ​​korte vraag te stellen over bijvoorbeeld de btw-aangifte. Of als je een festival organiseert, kunnen we in ploegendienst werken om ervoor te zorgen dat er altijd iemand voor je klaarstaat tijdens het evenement.

We weten ook dat iedereen in de creatieve wereld andere vereisten heeft. Als je wilt dat wij voor al je zaken zorgen, dan doen we dat. Als je zoveel mogelijk zaken zelf wilt verzorgen, kunnen wij de tools bieden zodat je het zelf in handen hebt.

Het is deze balans tussen de eisen van de creatieve en de financiële wereld die ons in staat stelt om het beste advies te geven, waar en wanneer dat nodig is. Door de regelgeving te kennen, te respecteren en deze optimaal in te zetten in jouw voordeel, houden we je aan de juiste kant van de wet.

Team

SPECIALIST

Krijn Versprille

krijn@forcefinance.nl

· Verzekeringen en Financieringen
· Hypotheken
· Complexe belastingzaken
· Administratieve organisatie
· Jaarrekeningen en rapportages
· Projecten en begrotingen

Dennis van Gool

dennis@forcefinance.nl

· Belastingzaken
· Boekhoudingen
· Jaarrekeningen en rapportages
· Projecten

SPECIALIST

Charles Halders

charles@forcefinance.nl

· Loonadministratie
· Regelgeving Arbeid en Inkomen
· Belastingzaken – LH, IB & OB
· Boekhoudingen

Karin van Bodegraven

karin@forcefinance.nl

· Belastingzaken – IB & OB
· Boekhoudingen
· Jaarrekeningen en rapportages
· Projecten

ROTTERDAM

Dixie Ferwerda

dixie@forcefinance.nl

· Overkoepelend Office Manager – Holding

UTRECHT

Jeroen Kikkert

jeroen@forcefinance.nl

· Inrichting (project)administraties
· Begrotingen
· Budgetbeheer
· Jaarrekeningen
· Project/subsidieafrekeningen
· Controlling

AMSTERDAM

Emiel Govaert

emiel@forcefinance.nl

· Management
· Onderhandelingen
· Contracten en sponsorwerving
· Belastingzaken – IB & OB
· Boekhoudingen

Pieter Kooijman

pieter@forcefinance.nl

· Belastingzaken – IB & OB
· Boekhoudingen

Mario Paap

mario@forcefinance.nl

· Belastingzaken
· Boekhoudingen
· Administratieve organisatie
· Jaarrekeningen en rapportages
· Projecten en begrotingen

Frank Goudsblom

frank@forcefinance.nl

· Boekhoudingen
· Belastingzaken

DEN HAAG

Elkin Willaert

elkin@forcefinance.nl

· Boekhoudingen
· Belastingzaken
· Jaarrekeningen en rapportages

Petra de Haan

petra@forcefinance.nl

· Boekhoudingen
· Projecten
· Zakelijke begeleiding

SPECIALIST

Camiel de Vries

camiel@forcefinance.nl

· Complexe belastingzaken
· Boekhoudingen
· Jaarrekeningen en rapportages

Lotte Monfrooij

lotte@forcefinance.nl

· Boekhoudingen
· Belastingzaken – IB & OB

Frieda Klaassen

frieda@forcefinance.nl

· Belastingzaken – IB & OB
· Boekhoudingen
· Jaarrekeningen en rapportages

Bedrijfsgegevens

Force Finance is de gezamenlijke handelsnaam van deze aan elkaar gelieerde bedrijven en haar leden.

Force Finance Holding

Force Finance Holding B.V.
Hudsonstraat 19-B
3025 CB Rotterdam
KvK · 24428601
BTW · NL818853979B01
IBAN · NL72 INGB 0650 3285 31
BIC · INGBNL2A

Force Finance Administratie & Belastingen

Coöperatie Force Finance Administratie en Belastingen U.A.
Hudsonstraat 19-B
3025 CB Rotterdam
KvK · 24462458
BTW · NL820831839B01
IBAN · NL65 INGB 0004 8934 70
BIC · INGBNL2A

Force Finance Verzekeringen

Force Finance Verzekeringen en Financieringen
Hudsonstraat 19-B
3025 CB Rotterdam
KvK · 24305105
IBAN · NL86 INGB 0009 5105 83
BIC · INGBNL2A