Over ons

Een netwerk van onafhankelijke boekhouders die tezamen een breed scala aan fiscale en boekhoudkundige diensten aanbieden voor freelancers en bedrijven in de creatieve en culturele sector. Wij kunnen je helpen met boekhouding, budgettering, belastingen, loonadministratie en fiscaal juridisch advies.

Force Finance is een collectief van onafhankelijke, cultuurminnende zzp’ers met een financiële achtergrond dat zich richt op de creatieve en culturele sector. Onze klanten − van zzp’ers tot middelgrote organisaties − zijn muzikanten, beeldend kunstenaars, (pop)groepen, festivals, theater- en dansgezelschappen, platenlabels en managementkantoren, ontwerpers, technici, etc.

Onze dienstverlening bestaat onder meer uit boekhouding, administratieve en fiscale advisering, loonadministratie, zakelijke (bege-)leiding en controlling. Wij hebben vestigingen in Rotterdam, Amsterdam, Utrecht en Den Haag, maar werken ook vaak bij de klant of vanuit huis. Het collectief is ondergebracht in een coöperatieve vereniging met leden. Zo kunnen we voor grotere klanten altijd een team op maat maken.

Teamleden Force Finance

SPECIALIST

Krijn Versprille

krijn@forcefinance.nl

· Complexe belastingzaken
· Administratieve organisatie
· Jaarrekeningen en rapportages
· Projecten en begrotingen

Dennis van Gool

dennis@forcefinance.nl

· Belastingzaken
· Boekhoudingen
· Jaarrekeningen en rapportages
· Projecten

SPECIALIST

Charles Halders

charles@forcefinance.nl

· Loonadministratie
· Regelgeving Werkgeverschap, Arbeid en Inkomen
· Belastingzaken – LH, IB & OB
· Boekhoudingen

Karin van Bodegraven

karin@forcefinance.nl

· Belastingzaken – IB & OB
· Boekhoudingen
· Jaarrekeningen en rapportages
· Projecten

CP ROTTERDAM

Dixie Ferwerda

dixie@forcefinance.nl

· Overkoepelend Office Manager – Holding

Emiel Govaert

emiel@forcefinance.nl

· Management
· Onderhandelingen
· Contracten en sponsorwerving
· Belastingzaken – IB & OB
· Boekhoudingen

SPECIALIST

Mario Paap

mario@forcefinance.nl

· Belastingzaken
· Boekhoudingen
· Administratieve organisatie
· Jaarrekeningen en rapportages
· Projecten en begrotingen

Frank Goudsblom

frank@forcefinance.nl

· Boekhoudingen
· Belastingzaken

CP DEN HAAG

Elkin Willaert

elkin@forcefinance.nl

· Boekhoudingen
· Belastingzaken
· Jaarrekeningen en rapportages

Petra de Haan

petra@forcefinance.nl

· Boekhoudingen
· Projecten
· Zakelijke begeleiding

CP AMSTERDAM - SPECIALIST

Camiel de Vries

camiel@forcefinance.nl

· Complexe belastingzaken
· Boekhoudingen
· Jaarrekeningen en rapportages

CP UTRECHT

Frieda Klaassen

frieda@forcefinance.nl

· Belastingzaken – IB & OB
· Boekhoudingen
· Jaarrekeningen en rapportages

Lilian van Gool

lilian@forcefinance.nl

· Belastingzaken
· Begrotingen en budgetbeheer
· Personeelszaken HR
· Jaarrekeningen en rapportages
· Project- en subsidieafrekeningen

Carmelita Moentadj

carmelita@forcefinance.nl

· Office Medewerker – Holding

SPECIALIST

Nancy Brouwer

nancy@forcefinance.nl

· Belastingzaken – IB & OB
· Boekhoudingen
· Administratieve organisatie
· Jaarrekeningen en rapportages
· Projecten en begrotingen

SPECIALIST

Marleen de Kok

marleen@forcefinance.nl

· Belastingzaken
· Boekhoudingen
· Administratieve organisatie
· Jaarrekeningen en rapportages
· Projecten en begrotingen

Annemieke Breunesse

annemieke@forcefinance.nl

· Belastingzaken – IB & OB
· Boekhoudingen
· Jaarrekeningen en rapportages

Bedrijfsgegevens

Force Finance is de gezamenlijke handelsnaam van deze aan elkaar gelieerde bedrijven en haar leden.

Force Finance Holding

Force Finance Holding B.V.
Hudsonstraat 19-B
3025 CB Rotterdam
KvK · 24428601
BTW · NL818853979B01
IBAN · NL72 INGB 0650 3285 31
BIC · INGBNL2A

Force Finance Administratie & Belastingen

Coöperatie Force Finance Administratie en Belastingen U.A.
Hudsonstraat 19-B
3025 CB Rotterdam
KvK · 24462458
BTW · NL820831839B01
IBAN · NL65 INGB 0004 8934 70
BIC · INGBNL2A